وبینار نقش شتابدهنده ها در اکوسیستم نوآوری و نحوه عملکرد آن ها

نویسنده: مدیر
وبینار نقش شتابدهنده ها در اکوسیستم نوآوری و نحوه عملکرد آن ها

شتابدهنده گذر همزمان با فراخوان جذب استارتاپ در سایکل اول شتابدهی گذر در کیش و تهران و با حمایت ستاد آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز شتابدهی ایران، انجمن بتن ایران و پردیس کیش دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری انجمن های علمی-دانشجویی سراسر کشور، در تاریخ 16 اردیبهشت وبینار نقش شتابدهنده ها در اکوسیستم نوآوری و نحوه عملکرد آن ها را برگزار کرد که با استقبال علاقه مندان به این حوزه مواجه شد.
در این وبینار که با ارائه آقای مهندس پوریا قدیر، مدیر اجرایی شتابدهنده گذر برگزار گردید، مباحث مختلفی از جمله استارتاپ چیست؟، شتابدهنده چیست و چه کاری انجام میدهد؟ تفاوت شتابدهنده با مرکز نوآوری و رشد، معرفی شتابدهنده های موفق دنیا، اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی ایران مطرح شد و در انتها آقای قدیر به معرفی شتابدهنده گذر پرداختند.
مهندس پوریا قدیر فارغ التحصیل مقطع کارشناسی دانشگاه سمنان در رشته مهندسی عمران و مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی-عمران ژئوتکنیک دانشگاه شیراز بوده و در حال حاضر دانشجوی مقطع دکتری در رشته مهندسی عمران و مسئول مرکز تحقیقات ژئوتکنیک زیست محیطی دانشگاه علم وصنعت ایران  هستند . همچنین از سال 1395 در تیم تحقیقاتی دکتر شریعتمداری مشغول فعالیت بوده و در این مدت در چندین استارتاپ حوزه عمران از جمله استارتاپ ژئوکان فعالیت داشته‌اند. مهندس پوریا قدیر از سال 1399 به عنوان هم بنیان گذار و مدیر اجرایی شتابدهنده گذر مشغول فعالیت شده است و به عنوان مشاور مارکتینگ در حوزه عمران در کنار تیم های استارتاپی بوده است.


شما نیز می‌توانید ویدئو کامل این وبینار را در زیر مشاهده نمائید:
 

 

5.0 امتیاز از 2 رای